życie look ahead

kilka słów o nas

Nasz zespół

Paula

j. angielski, niemiecki, matematyka, chemia, fizyka (przedmioty ścisłe również w j. angielskim!)

Mam na imię Paula i założyłam LOOK AHEAD w lipcu 2015 r., ale moja przygoda z nauczaniem rozpoczęła się już dwa lata wcześniej, w 2013 roku, kiedy nawiązałam współpracę z jedną ze szkół językowych w charakterze lektorki j. angielskiego. Dzisiaj mam na swoim koncie tysiące (dosłownie 🙂 ) przeprowadzonych lekcji, a oprócz tego zdobywam doświadczenie jako tłumacz ustny (tłumaczenie konsekutywne na międzynarodowych konferencjach, wizytach studyjnych, targach branżowych) oraz pisemny (szczególnie w dziedzinie tłumaczeń technicznych).

Cały czas rozwijam się pod względem naukowym – posiadam tytuł magistra filologii angielskiej ze sp. nauczycielską zdobyty na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, co pozwoliło mi uzyskać oficjalne kwalifikacje pedagogiczne w zakresie nauczania j. angielskiego. W sierpniu 2016 r. uzyskałam stopień nauczyciela kontraktowego, a w październiku 2016 r. rozpoczęłam studia doktoranckie w dziedzinie językoznawstwa na UMK. Moje zainteresowania badawcze dotyczą metodyki nauczania języków obcych, dzięki czemu cały czas udoskonalam swój warsztat pracy oraz materiały używane w trakcie lekcji. Regularnie przedstawiam wyniki swoich badań na konferencjach naukowych oraz mam na swoim koncie kilka publikacji.

Moim dodatkowym atutem jest to, że interesuję się coachingiem językowym – w latach 2016-2019 roku aktywnie uczestniczyłam w sieci współpracy “Coaching w edukacji” założonej przez KPCEN w Toruniu, a nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w trakcie swoich zajęć.

Pod koniec sierpnia 2016 r. nawiązałam współpracę z dostawcą platformy LangLion, czyniąc LOOK AHEAD pierwszą szkołą w Toruniu korzystającą z tego rozwiązania, co pozwoliło na wdrożenie nowych funkcjonalności wspomagających naukę osób korzystających z usług mojej firmy (więcej w zakładce “Platforma LangLion”)

Małgosia

j. angielski

Witajcie! Mam na imię Gosia i w Look Ahead zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie w 2015 r. zdobyłam tytuł magistra na kierunku filologia angielska, specjalność: nauczanie języka angielskiego. Już od pierwszych lat studiów kładłam nacisk na zdobywanie praktycznego doświadczenia jako tłumacz i nauczyciel.
W 2012 r. nawiązałam współpracę z Biurem Tłumaczeń Rubikon w Toruniu. W 2015 r. pracowałam jako lektor w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, gdzie prowadziłam kurs dla żołnierzy przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego na poziomie 1 wg. normy NATO STANAG 6001. Jeśli chcielibyście zgłębiać tajniki języka specjalistycznego, chętnie pomogę.

Paulina

j. angielski

Mam na imię Paulina i ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w 2008 roku. Od tego czasu jestem korepetytorką, uczyłam w SP 35 w Toruniu oraz w SP w Lubiczu, jak również zajmuję się tłumaczeniami (ukończyłam studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń ekonomiczno-prawnych w WSB w Toruniu).

Języki obce są dla mnie czymś fascynującym – oprócz angielskiego znam także podstawy francuskiego i włoskiego, a nawet nauczyłam się czytać trochę po grecku. Jestem z natury rozmowną osobą, obojętnie w jakim języku ;), także moje ulubione lekcje to „konwersacje”. To co często zdarza mi się powtarzać moim uczniom to: “Wy to dobrze wiecie, tylko jeszcze nie wiecie, że wiecie”

Kamil

j. angielski

Jestem Kamil i pochodzę ze stolicy… Kociewia!:) Tytuł magistra filologii angielskiej o specjalności językoznawczej zdobyłem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Swoją karierę zawodową rozpocząłem jeszcze podczas studiów pierwszego stopnia, kiedy zacząłem pracę jako lektor języka angielskiego w szkołach językowych.
Współpraca, którą nawiązałem ze znanymi markami na polskim rynku pozwoliła mi się rozwinąć i połączyć pasję z przyjemnością – postawiłem głównie na nauczanie angielskiego w businessie. W trakcie lekcji ze mną nie da się nudzić!:)
Prywatnie jestem ogromnym fanem j. angielskiego i rosyjskiego, a także interesuję się ekonomią i światem IT

Kamil

j. angielski

Jestem absolwentem studiów dziennych filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłem dwie specjalizacje na moim kierunku: tłumaczeniową oraz nauczycielską. Jako lektor języka angielskiego lubię współpracować z osobami dorosłymi, rozwijać ich zdolności komunikacyjne oraz prowadzić kursy specjalistyczne (np. Business English). Jako tłumacz specjalizuję się w tekstach o tematyce reklamowej i firmowej. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych.

Interesują mnie projekty audiowizualne oraz lokalizacja gier komputerowych, jak również oprogramowania. Lubię jasny i czytelny przekaz informacji.

Aleksandra

matematyka

Mam na imię Ola i jestem studentką medycyny na UW. Zawsze świetnie sobie radziłam z przedmiotami ścisłymi i chętnie podzielę się z innymi moją wiedzą. Co prawda dopiero zaczynam moją przygodę z nauczaniem, ale jestem pełna energii i zapału do zdobywania nowych doświadczeń. Jestem pewna, że będzie nam się super współpracowało?

Pozostała kadra

Piotr – chemia
Aleksandra – j. angielski
Anna – j. angielski
Milena – j. hiszpański
Aleksandra – j. niemiecki
Marcin – matematyka, fizyka

co piszą o look ahead?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kontakt mailowy, telefoniczny lub przez Facebooka.

KONTAKT