Paula – j. angielski, niemiecki, matematyka, chemia, fizyka

Mam na imię Paula i założyłam LOOK AHEAD w lipcu 2015 r., ale moja przygoda z nauczaniem rozpoczęła się już dwa lata wcześniej, w 2013 roku, kiedy nawiązałam współpracę z jedną ze szkół językowych w charakterze lektorki j. angielskiego. Dzisiaj mam na swoim koncie tysiące (dosłownie 🙂 ) przeprowadzonych lekcji, a oprócz tego zdobywam doświadczenie jako tłumacz ustny (tłumaczenie konsekutywne na międzynarodowych konferencjach, wizytach studyjnych, targach branżowych) oraz pisemny (szczególnie w dziedzinie tłumaczeń technicznych).

Cały czas rozwijam się pod względem naukowym – posiadam tytuł magistra filologii angielskiej ze sp. nauczycielską zdobyty na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, co pozwoliło mi uzyskać oficjalne kwalifikacje pedagogiczne w zakresie nauczania j. angielskiego. W sierpniu 2016 r. uzyskałam stopień nauczyciela kontraktowego, a w październiku 2016 r. rozpoczęłam studia doktoranckie w dziedzinie językoznawstwa na UMK. Moje zainteresowania badawcze dotyczą metodyki nauczania języków obcych, dzięki czemu cały czas udoskonalam swój warsztat pracy oraz materiały używane w trakcie lekcji. Regularnie przedstawiam wyniki swoich badań na konferencjach naukowych oraz mam na swoim koncie kilka publikacji.

Moim dodatkowym atutem jest to, że interesuję się coachingiem językowym – od 2016 roku aktywnie uczestniczę w sieci współpracy “Coaching w edukacji” założonej przez KPCEN w Toruniu, a nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w trakcie swoich zajęć.

Pod koniec sierpnia 2016 r. nawiązałam współpracę z dostawcą platformy LangLion, czyniąc LOOK AHEAD pierwszą szkołą w Toruniu korzystającą z tego rozwiązania, co pozwoliło na wdrożenie nowych funkcjonalności wspomagających naukę osób korzystających z usług mojej firmy (więcej w zakładce “Platforma LangLion”)

Dominika – j. angielski

Nazywam się Dominika Malina, z czego częściej słyszy się w moim kierunku ‘Malina’ – cóż, dość chwytliwe nazwisko 🙂 Mogę śmiało powiedzieć, ze 80% mojego czasu wypełniają mim języki, pozostałe 20% zostawiam na dobry sen! Jak się nie uczę z kartką i długopisem w ręku, to za pewne oglądam jakiś serial po angielsku lub hiszpańsku – praktycznie z pożytecznym 🙂

Ukończyłam specjalizację nauczycielską na UMK w Toruniu a 2 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę z nauką hiszpańskiego i włoskiego, również na UMK. Odkąd pamiętam uwielbiam język angielski, co przełożyło się na pisanie pracy magisterskiej w dziedzinie językoznawstwa. Jak byłam dzieckiem, moim małym marzeniem było by w przyszłości oglądać filmy bez dabbingu czy lektora – cel osiągnięty! Od 4 lat staram się dzielić swoją wiedzą z innymi i zachęcić do polubienia języka angielskiego, który nie jest taki straszny jak nam go malują : )

Gosia – j. angielski

Witajcie! Mam na imię Gosia i w Look Ahead zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie w 2015 r. zdobyłam tytuł magistra na kierunku filologia angielska, specjalność: nauczanie języka angielskiego. Już od pierwszych lat studiów kładłam nacisk na zdobywanie praktycznego doświadczenia jako tłumacz i nauczyciel.

W 2012 r. nawiązałam współpracę z Biurem Tłumaczeń Rubikon w Toruniu. W 2015 r. pracowałam jako lektor w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, gdzie prowadziłam kurs dla żołnierzy przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego na poziomie 1 wg. normy NATO STANAG 6001. Jeśli chcielibyście zgłębiać tajniki języka specjalistycznego, chętnie pomogę 🙂

Karolina – j. angielski

Jestem studentką na UMK i w tym roku zaczynam drugi stopień na specjalności tłumaczeniowej. Bardzo lubię tłumaczenie choć teksty specjalistyczne to nie przelewki 🙂 Zaczynam też edukację jako terapeuta zajęciowy, co pomoże mi rozwinąć umiejętności interpersonalne oraz wykorzystać dalej moje zdolności plastyczne – uwielbiam sztukę i rękodzieło a angielski pomaga mi w zdobyciu większej ilości informacji na ich temat.

Jestem cierpliwa i spokojna, a to doceniają moi uczniowie. Sądzę że zawód nauczyciela to wspaniały sposób aby pomóc sobie w przeżyciu ,,do 10tego” ale również forma pomocy naszemu społeczeństwu, które powinno się prężnie rozwijać na wszystkich płaszczyznach.

Kamil – j. angielski

Jestem Kamil i pochodzę ze stolicy… Kociewia!:) Tytuł magistra filologii angielskiej o specjlności językoznawczej zdobyłem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Swoją karierę zawodową rozpocząłem jeszcze podczas studiów pierwszego stopnia, kiedy zacząłem pracę jako lektor języka angielskiego w szkołach językowych. Współpraca, którą nawiązałem ze znanymi markami na polskim rynku pozwoliła mi się rozwinąć i połączyć pasję z przyjemnością – postawiłem głównie na nauczanie angielskiego w businessie. W trakcie lekcji ze mną nie da się nudzić!:)

Prywatnie jestem ogromnym fanem j. angielskiego i rosyjskiego, a także interesuję się ekonomią i światem IT

Kamil – j. angielski

Jestem absolwentem studiów dziennych filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłem dwie specjalizacje na moim kierunku: tłumaczeniową oraz nauczycielską. Jako lektor języka angielskiego lubię współpracować z osobami dorosłymi, rozwijać ich zdolności komunikacyjne oraz prowadzić kursy specjalistyczne (np. Business English). Jako tłumacz specjalizuję się w tekstach o tematyce reklamowej i firmowej. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych.
Interesują mnie projekty audiowizualne oraz lokalizacja gier komputerowych, jak również oprogramowania. Lubię jasny i czytelny przekaz informacji.

Ola – matematyka

Mam na imię Ola i w tym roku kończę Liceum Akademickie w Toruniu w klasie o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzoną matematyką. Zawsze świetnie sobie radziłam z przedmiotami ścisłymi i chętnie podzielę się z innymi moją wiedzą. Co prawda dopiero zaczynam moją przygodę z nauczaniem, ale jestem pełna energii i zapału do zdobywania nowych doświadczeń. Jestem pewna, że będzie nam się super współpracowało? 🙂

Radek – matematyka

Mam na imię Radek i jestem z wykształcenia informatykiem (inż. informatyki stosowanej, mgr zarządzania informacją – oba na UMK w Toruniu). Na co dzień pracuję jako specjalista IT od zadań specjalnych oraz rozwiązuję problemy innych.

Matematyki uczę od 8 lat, pomogę także w tematach informatycznych – zarówno prostych, jak i wymagających głębszej analizy.

Przygotowuję uczniów do wyzwań solidnie i bez stresu, tłumaczę wszystko co trzeba wiedzieć od strony praktycznej. Stawiam właśnie na praktykę, ponieważ wymaga to zastosowania teorii, a nie tylko jej znajomości.

Czuję dużą satysfakcję ze wskazywania swoim uczniom ścieżki rozwoju, wiem w co warto inwestować swój czas. Uczę innych, ponieważ mocno wierzę, że KAŻDY powinien mieć nieograniczony dostęp do wszelkich informacji ułatwiających życie.

Po lekcjach zajmuję się produkcją muzyki oraz odwiedzaniem świata wirtualnego na konsoli 🙂

Paweł – matematyka

Marcin – matematyka, fizyka

Martyna – j. niemiecki